Învață cu NOI. Digitalizează cu NOI

Școala365 aduce tehnologia și inovația în fiecare școală

Ofertă dedicată instituților de învățământ din România pentru dotarea cu echipamente software & hardware a Claselor Inteligente și Platformă Digitală de Management Școlar cu Catalog Electronic prin PNRR 2022

Școala365 alături de partenerii săi , vine în spijinul unităților de învățământ cu experiență, know-how, suport și un portofoliu complex de soluții și servicii dedicate mediului educațional.

Clasă Inteligentă prin Școala365

Oferta Smart365  este gândită să transforme o sală de curs normală într-una INTELIGENTĂ. Sala de curs va fi dotată cu cele mai performante si de ultimă generație dispozitive si cu o platformă digitală de predare – învațare și management școlar.

Play Video

În parteneriat cu :

2022

Școala ta a fost identificată ca fiind eligibilă în cadrul Schemei de Granturi PNRAS?

contactează-ne pentru o ofertă