Sistem digital de management al școlii

Cu sistemul de School Management, administrația școlii are o imagine de 360⁰ a activității școlare.

Sistemul de organizare la care ai acces prin Secretariat Digital oferă școlii o imagine de 360⁰ a activității școlare.
Cu acest sistem poți modifica și crea profiluri pentru elevi, profesori, părinți, administratori, precum și clase și materii.
Ai acces la aplicațiile integrate în platformă, informații privind orarul, starea de sănătate a elevilor, datele de conectare și gestionarea rețelei WiFi.

Soluții Integrate :

MANAGEMENTUL DATELOR

Oferă școlii posibilitatea de a gestiona datele elevilor și a cadrelor didactice, acces la statistici, înscrieri și transferuri.

ACCES LA DIVERSE INSTRUMENTE

Tot ceea ce tu și școala ta are nevoie este într-un singur loc! Resurse digitale și rapoarte, acces la evaluări, teste, prezențe / absențe și activități școlare.

MANAGEMENT CONTRACTE SI ACHIZITII

REGISTRATURA FLUX DE DOCUMENTE

ARHIVARE ELECTRONICA

SOCIAL365

Este un instrument digital de comunicare, conceput si dezvoltat special pentru scoli .

MANAGEMENT INCIDENTE

G SUITE

O soluție completă și ușor de folosit pentru comunicarea în firma ta, fie că este vorba de emailuri, video conferințe sau accesarea și creare de documente.

MICROSOFT OFFICE365

Office 365 este un serviciu bazat pe cloud. Combinând aplicațiile cele mai bune din clasa lor, precum Excel și Outlook, cu servicii puternice în cloud, precum OneDrive și Microsoft Teams, Office 365 permite oricui să creeze și să partajeze oriunde, pe orice dispozitiv.